Ezüst jelvényes minősítések

Év Név Egyesület Jelvény szám
1995. Pintér József PMSE 1. /1995
1995. Szilicsány Csaba Petőfi DSK Csabdi 2. /1995
1995. Kovács lászló Petőfi DSK Csabdi 3. /1995
1995. Kádár Nóra Petőfi DSK Csabdi 4. /1995
1995. Domján Adél Petőfi DSK Csabdi 5. /1995
1995. Orbán Éva Petőfi DSK Csabdi 6. /1995
1995. Paizs Ferenc Petőfi DSK Csabdi 7. /1995
1995. Paizs Ferenc (2x) Petőfi DSK Csabdi 8. /1995
1995. Orbán Éva (2x) Petőfi DSK Csabdi 9. /1995
1995. Szauer Miklós Petőfi DSK Csabdi 10. /1995
1995. Koloh János Honvéd Szondi SE 11. /1995
1995. Tóth Gábor Honvéd Szondi SE 12. /1995
1995. Simon Róbert Fejérmegyei Természetbarátok TE 13. /1995
1995. Dr. Lovas Zoltán PMSE 14. /1995
1995. Dr. Lovas Zoltánné PMSE 15. /1995
1995. Bátor Ferenc Fejérmegyei Természetbarátok TE 16. /1995
1995. Sz. Molnár Zoltán Bánki ODK Dunaújváros 17. /1995
1995. Szabó László Fejérmegyei Természetbarátok TE 18. /1995
1995. Szabó Györgyi Honvéd Szondi SE 19. /1995
1995. Domján Gábor Vasvári ODK 20. /1995
1995. Horváth Péter Vasvári ODK 21. /1995
1995. Őrsi Katalin Vasvári ODK 22. /1995
1995. Kolonics Attila Kinizsi SE Szabadegyháza 23. /1995
1995. Kolonics Zsuzsanna Kinizsi SE Szabadegyháza 24. /1995
1995. Mayer Róbert Petőfi DSK Csabdi 25. /1995
1995. Zab Attila Petőfi DSK Csabdi 26. /1995
1996. Gyarmati Melinda IV. sz. Ált. Isk. Sárbogárd 1. /1996
1996. Szabó Krisztián IV. sz. Ált. Isk. Sárbogárd 2. /1996
1996. Bakurecz Gábor IV. sz. Ált. Isk. Sárbogárd 3. /1996
1996. Molnár Zoltán Jáky ODK 4. /1996
1996. Ignáczy Rita Vasvári ODK 5. /1996
1996. Nagy Antal Vasvári ODK 6. /1996
1996. Nagy Rita Vasvári ODK 7. /1996
1996. Kis Lajos Fehérvár TE 8. /1996
1996. Major Anna Gyöngyvirág TE 9. /1996
1996. Csordás Tamás Petőfi DSK Csabdi 10. /1996
1996. Vedrédi Péter Petőfi DSK Csabdi 11. /1996
1996. Keresztesi Erzsébet Petőfi DSK Csabdi 12. /1996
1996. Boros Sándor Petőfi DSK Csabdi 13. /1996
1996. Lucza Nóra Vasvári ODK 14. /1996
1996. Balázs József Petőfi DSK Csabdi 15. /1996
1996. Gimesi Balázs Honvéd Szondi SE 16. /1996
1997. Gáll Erzsébet Gyöngyvirág TE 1. /1997
1997. Budai Bogát Petőfi DSK Csabdi 3. /1997
1997. Dubicsanyáz András Petőfi DSK Csabdi 4. /1997
1997. Mayer Ferenc Petőfi DSK Csabdi 5. /1997
1997. Domján Adél Petőfi DSK Csabdi 6. /1997
1997. Bondor Mónika Viktoria DSK 7. /1997
1997. Winklár György Viktoria DSK 8. /1997
1997. Császár József Viktoria DSK 9. /1997
1997. Pápai Szabina Viktoria DSK 10. /1997
1997. Gondi Richárd Viktoria DSK 11. /1997
1997. Végvári Csaba Kereskedelmi ODK 12. /1997
1997. Lucza Noémi Vasvári ODK 13. /1997
1997. Kiffer Zoltán Vasvári ODK 14. /1997
1997. Keresztesi Bálint Petőfi DSK Csabdi 15. /1997
1997. Balázs Hajnalka Petőfi DSK Csabdi 16. /1997
1997. Papp Kata Petőfi DSK Csabdi 17. /1997
1997. Galla Lajosné Gyöngyvirág TE 18. /1997
1997. Sajtosné Baráth Klára Vizivárosi LSE 19. /1997
1997. Varga Paula Vizivárosi LSE 20. /1997
1997. Tatai László Vizivárosi LSE 21. /1997
1997. Pöröntő Péter Vizivárosi LSE 22. /1997
1997. Kádár Jenő Vizivárosi LSE 23. /1997
1997. Farkas Zoltán Petőfi DSK Csabdi 24. /1997
1997. Szarka Judit Petőfi DSK Csabdi 25. /1997
1997. Szarka János Petőfi DSK Csabdi 26. /1997
1998. Fornai Viktor PMSE 1. /1998
1998. Molnár Gábor PMSE 2. /1998
1998. Szücs Szabolcs PMSE 3. /1998
1998. Németh Gellért PMSE 4. /1998
1998. Kakas Zsuzsa PMSE 5. /1998
1998. Forián Mónika Dunaferr 6. /1998
1998. Hegyi Kinga Petőfi DSK Csabdi 7. /1998
1998. Szarka Jánosné Petőfi DSK Csabdi 8. /1998
1998. Kisvári Gyula Petőfi DSK Csabdi 9. /1998
1998. Szarka Balázs Petőfi DSK Csabdi 10. /1998
1998. Molnár Gábor Kereskedelmi ODK 11. /1998
1998. Sotér Álmos Petőfi DSK Csabdi 12. /1998
1998. Papp Eszter Petőfi DSK Csabdi 13. /1998
1998. Molnár Péter Petőfi DSK Csabdi 14. /1998
1998. Molnos Róbert Petőfi DSK Csabdi 15. /1998
1998. Halkai Lajos Viktoria DSK 16. /1998
1998. Halkai Péter Viktoria DSK 17. /1998
1998. Domján György Petőfi DSK Csabdi 18. /1998
1998. Papp Dávid Petőfi DSK Csabdi 19. /1998
1998. Wágner Zsolt Gyöngyvirág TE 20. /1998
1998. Léber Béláné Gyöngyvirág TE 21. /1998
1999. Sőtér Marietta Petőfi DSK Csabdi 1. /1999
1999. Áldott Tünde Petőfi DSK Csabdi 2. /1999
1999. Horváth Gergő Petőfi DSK Csabdi 3. /1999
1999. Fehérvári Máté PVMSE 4. /1999
1999. Szaniszló Zoltán Viktória DSK 5. /1999
1999. Dindli Krisztina Viktória DSK 6. /1999
1999. Pók Jánosné Viktória DSK 7. /1999
1999. Péter Álmos Széchenyi , Dunaújváros 8. /1999
1999. Hollai Enikő Széchenyi , Dunaújváros 9. /1999
1999. Szepesi Árpád PVMSE 10. /1999
1999. Tugyi Erzsébet Honvéd, Szondi SE 11. /1999
1999. Tóth Erzsébet Honvéd, Szondi SE 12. /1999
1999. Nagy Lajos Vasvári ODK 13. /1999
1999. Keresztesi Réka Petőfi DSK Csabdi 14. /1999
1999. Kerti András Fehérvár TE 15. /1999
1999. Kerti Balázs Fehérvár TE 16. /1999
1999. Posztl Péter Fehérvár TE 17. /1999
1999. Posztl Mihály Fehérvár TE 18. /1999
2000. Teubel György Vasvári ODK 1. /2000
2000. Vida Bernadett Petőfi DSK Csabdi 2. /2000
2000. Tóth Ágnes Petőfi DSK Csabdi 3. /2000
2000. Wágner Zsuzsanna Gyöngyvirág TE 4. /2000
2000. Berta Gábor Gyöngyvirág TE 5. /2000
2000. Sápi Eszter Gyöngyvirág TE 6. /2000
2000. Asbóth Katalin Gyöngyvirág TE 7. /2000
2000. Nyevrikel Zsolt Vasvári ODK 8. /2000
2000. Gasparovszky Tibor Alba Volán, Dunaújváros 9. /2000
2000. Gasparovszky Zsuzsanna Alba Volán, Dunaújváros 10. /2000
2000. Börcsög László Fehérvár TE 11. /2000
2000. Farkas Zoltán Fehérvár TE 12. /2000
2000. Gyimesi Gábor Petőfi DSK Csabdi 13. /2000
2000. Farkas Eszter Petőfi DSK Csabdi 14. /2000
2000. Huszárovics Diána Petőfi DSK Csabdi 15. /2000
2000. Molnár János Petőfi DSK Csabdi 16. /2000
2000. Molnár Georgina Petőfi DSK Csabdi 17. /2000
2000. Wéninger László Vasvári ODK 18. /2000
2000. Markó Ágnes Vasvári ODK 19. /2000
2000. Tóth Zoltán Pucúttnyúl TSE 20. /2000
2001. Minyin Nóra Vasvári ODK 1. /2001
2001. Szűcs Andrea Vasvári ODK 2. /2001
2001. Mészáros Gábor Fehérvár TE 3. /2001
2001. Gonda Judit Fehérvár TE 4. /2001
2001. Bozsik Mária Fehérvár TE 5. /2001
2001. Molnár Andrea Vasvári ODK 6. /2001
2001. Démuth Eszter Vasvári ODK 7. /2001
2001. Horváth József Vasvári ODK 8. /2001
2001. Patkós Zita Vasvári ODK 9. /2001
2001. Tóth Réka Vasvári ODK 10. /2001
2001. Minyin Gabriella Vasvári ODK 11. /2001
2001. Huszárovics Nikolett Petőfi DSK Csabdi 12. /2001
2001. Máté Balázs Vasvári ODK 13. /2001
2001. Takács László Vasvári ODK 14. /2001
2001. Posztl Adrienn Fehérvár TE 15. /2001
2002. Kerti Orsolya Fehérvár TE 1. /2002
2002. Tengölics Roland Vasvári ODK 2. /2002
2002. Kardos Bendegúz Viktória DSK 3. /2002
2002. Kardos Dorottya Viktória DSK 4. /2002
2002. Dezső Beáta Viktória DSK 5. /2002
2002. Szaniszló Mónika Viktória DSK 6. /2002
2002. Schrek Barnabás Viktória DSK 7. /2002
2002. Lábadi Eszter Viktória DSK 8. /2002
2002. Dékány Anett Viktória DSK 9. /2002
2002. Tankó András Petőfi DSK Csabdi 10. /2002
2002. Balogh Dániel Gyöngyvirág TE 11. /2002
2002. Keserű Kornél Gyöngyvirág TE 12. /2002
2003. Bartos Csilla Dunaferr 1. /2003
2003. Bartos Dóra Dunaferr 2. /2003
2003. Bartos Mihály Dunaferr 3. /2003
2003. Nagy Gábor László Dunaferr 4. /2003
2003. Nagyné Barta Gabriella Dunaferr 5. /2003
2003. Veszelovszki Soma Petőfi DSK Csabdi 6. /2003
2003. Bertalan Tibor Gyöngyvirág TE 7. /2003
2003. Kiss Terézia Gyöngyvirág TE 8. /2003
2003. Horváth István Gyöngyvirág TE 9. /2003
2003. Bodor Béláné Gyöngyvirág TE 10. /2003
2003. Szarka István Gyöngyvirág TE 11. /2003
2003. Rácz Józsefné Gyöngyvirág TE 12. /2003
2003. Horváth Katalin Gyöngyvirág TE 13. /2003
2003. Poscher Norbert Gyöngyvirág TE 14. /2003
2003. Szarka Istvánné Gyöngyvirág TE 15. /2003
2003. Deák László Dunaferr 16. /2003
2003. Fülöp Rita Dunaferr 17. /2003
2003. Papp Gergő Dunaferr 18. /2003
2003. Pappné Orbán Ágnes Dunaferr 19. /2003
2003. Csertő Lajosné Dunaferr 20. /2003
2003. Takács József Dunaferr 21. /2003
2003. Jurinka Robin Dunaferr 22. /2003
2003. Jurinka Dániel Dunaferr 23. /2003
2003. Jurinka Rozália Dunaferr 24. /2003
2003. Kóbor Zsuzsa Dunaferr 25. /2003
2003. Csorba Anikó Dunaferr 26. /2003
2003. Gadnai János Dunaferr 27. /2003
2003. Lencsés József Dunaferr 28. /2003
2003. Kiss Tamás Benedek Dunaferr 29. /2003
2004. Papp Fanni Petőfi DSK Csabdi 1. /2004
2004. Papp Flóra Petőfi DSK Csabdi 2. /2004
2004. Borbély Mónika Petőfi DSK Csabdi 3. /2004
2004. Rumbold János Vizivárosi LSE 4. /2004
2004. Nedvesi Vilma PVMSE 5. /2004
2004. Kalocsai Károly PVMSE 6. /2004
2004. Csontos László Pentele TE 7. /2004
2004. Kürthy Mátyás Petőfi DSK Csabdi 8. /2004
2004. Reinhardt László Gyöngyvirág TE 9. /2004
2004. Hudoba Ilona Gyöngyvirág TE 10. /2004
2004. Pataki Béla Gyöngyvirág TE 11. /2004
2004. Varga Paula Gyöngyvirág TE 12. /2004
2004. Fehér Éva Vádor-Ló TK 13. /2004
2004. Nagy János Máté Vádor-Ló TK 14. /2004
2004. Dörömbözi Ádám Vádor-Ló TK 15. /2004
2004. Dankó Gergő Dávid Vádor-Ló TK 16. /2004
2004. Gyarmati Mária Pentele TE 17. /2004
2005. Bernáth Sándor Honvéd, Szondi SE 1. /2005
2005. Simon Sándorné Pentele TE 2. /2005
2005. Borbély Gábor Petőfi DSK Csabdi 3. /2005
2005. Fridrich László Vizivárosi LSE 4. /2005
2005. Irmes István PVMSE 5. /2005
2005. Dénes Márk Petőfi DSK Csabdi 6. /2005
2005. Kondor Attila Vizivárosi LSE 7. /2005
2005. Kondor Attiláné Vizivárosi LSE 8. /2005
2005. Besszer László Vizivárosi LSE 9. /2005
2005. Besszer Andrea Vizivárosi LSE 10. /2005
2005. Moharos Imre Vizivárosi LSE 11. /2005
2005. Besenyei Erzsébet Vizivárosi LSE 12. /2005
2005. Mészáros Henriett Pentele TE 13. /2005
2005. Kovács János Pentele TE 14. /2005
2005. Sótér Patrik Petőfi DSK Csabdi 15. /2005
2005. Veszelovszki Janka Petőfi DSK Csabdi 16. /2005
2006. Paizs Pál Petőfi DSK Csabdi 1. /2006
2006. Horváth József Deák ODK 2. /2006
2006. Sótér Éva Petőfi DSK Csabdi 3. /2006
2006. Sipos Norbert Petőfi DSK Csabdi 4. /2006
2006. Vörös Dávid Petőfi DSK Csabdi 5. /2006
2006. Gyuricza Máté Petőfi DSK Csabdi 6. /2006
2006. Mészáros Balázs Petőfi DSK Csabdi 7. /2006
2006. Gyuricza Ákos Petőfi DSK Csabdi 8. /2006
2006. Murányi Levente Petőfi DSK Csabdi 9. /2006
2006. Kovács Barnabás Pucúttnyúl TSE 10. /2006
2006. Maár Attiláné Pentele TE 11. /2006
2006. Bálint Andrea Pucúttnyúl TSE 12. /2006
2006. Ballér Boglárka Vizivárosi LSE 13. /2006
2006. Wolf Károly Pentele TE 14. /2006
2006. Varga János Pentele TE 15. /2006
2006. Németh Lászlóné Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 16. /2006
2006. Németh Eszter Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 17. /2006
2006. Németh Gergely Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 18. /2006
2006. Németh László Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 19. /2006
2007. Vancsik Sándor Pentele TE 1/2007
2007. Vancsik Sándorné Pentele TE 2/2007
2007. Dr. Fadgyas Ildikó Honvéd, Szondi SE 3/2007
2007. Erdőgyalaki Gábor Gyöngyvirág TE 4/2007
2007. Csonti Csilla Gyöngyvirág TE 5/2007
2007. Rombauer Ágnes Gyöngyvirág TE 6/2007
2007. Aggteleky Éva Gyöngyvirág TE 7/2007
2007. Palágyi József Gyöngyvirág TE 8/2007
2007. Józsa Istvánné Gyöngyvirág TE 9/2007
2007. Józsa István Gyöngyvirág TE 10/2007
2007. Bedics Éva Vizivárosi LSE 11/2007
2007. Dávid Bence Vizivárosi LSE 12/2007
2007. Lődy Márton Petőfi DSK Csabdi 13/2007
2007. Dénes Bálint Petőfi DSK Csabdi 14/2007
2007. Czimmer Éva Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 15/2007
2007. Czakó Beáta Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 16/2007
2007. Palkovits Helga Vizivárosi LSE 17/2007
2007. Palkovits Eszter Vizivárosi LSE 18/2007
2007. Kiss Brigitta Vizivárosi LSE 19/2007
2007. Vass Gábor Honvéd, Szondi SE 20/2007
2007. Szederkényi Zsófia Nagyvenyim Erdőjárók Klubja21/2007 21/2007
2008. Fucskó Katalin Nagyvenyim Erdőjárók Klubja21/2007 1/2008
2008. Kovács Dániel Nagyvenyim Erdőjárók Klubja21/2007 2/2008
2008. Valicsekné Kis Andrea Gyöngyvirág TE 3/2008
2008. Sótér Árpád Gyöngyvirág TE 4/2008
2008. Sótérné Stolmár Gizella Gyöngyvirág TE 5/2008
2008. Rácz József Gyöngyvirág TE 6/2008
2008. Kálmán Zsuzsa Pentele TE 7/2008
2008. Ács Balázs Gyöngyvirág TE 8/2008
2008. Both Ilona Nagyvenyim Erdőjárók Klubja21/2007 9/2008
2008. Fridrich Ádám Petőfi DSK Csabdi 10/2008
2008. Barna Zsolt Vizivárosi LSE 11/2008
2008. Rumbold János Vizivárosi LSE 12/2008
2009. Takács 2. István Gyöngyvirág TE 1/2009
2009. Tatai 2. László Gyöngyvirág TE 2/2009
2009. Bakos Andrea Ágnes Gyöngyvirág TE 3/2009
2009. Eberhardt Erika Gyöngyvirág TE 4/2009
2009. Adler János Gyöngyvirág TE 5/2009
2009. Gucsekné Márkus Brigitta Gyöngyvirág TE 6/2009
2009. Szabó Lilla Gyöngyvirág TE 7/2009
2009. Farkas Eszter Vizivárosi LSE 8/2009
2009. Markó Anita Vizivárosi LSE 9/2009
2010. Lakatos Tibor Pentele TE 1/2010
2010. Nagy Magdolna Pentele TE 2/2010
2010. Schmidt Erzsébet Gyöngyvirág TE 3/2010
2010. Dornyi Gergely Csákvári TE 4/2010
2010 Erdélyi László Pentele TE 5/2010
2010 Pintér József PVMSE 6/2010
2010 Ádám László PVMSE 7/2010
2010 Keresztes-Kiss Norbert PVMSE 8/2010
2010 Bálint Réka Gyöngyvirág TE 9/2010
2010 Kovácsné Pécsi Katalin Pentele TE 10/2010
2010 Szabó Dóra Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 11/2010
2010 Farkas Gyula Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 12/2010
2010 ifj. Czakó Károly Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 13/2010
2011. Somogyi Ildikó Enyingi VSE 1/2011
2011. Manhalter Krisztián Gyöngyvirág TE 2/2011
2011. Petőné Dömötör Zsuzsanna Gyöngyvirág TE 3/2011
2011. Pupp János Gyöngyvirág TE 4/2011
2011. Puppné Donner Mária Gyöngyvirág TE 5/2011
2011. Takács István Gyöngyvirág TE 6/2011
2011. Takács Istvánné Gyöngyvirág TE 7/2011
2011. Tábori Zoltánné Gyöngyvirág TE 8/2011
2011. Tábori Zoltán Gyöngyvirág TE 9/2011
2011. Gazics György Pentele TE 10/2011
2011. Gazics Györgyné Pentele TE 11/2011
2011. Bánszki Gábor Pentele TE 12/2011
2011. Szőke Tamás Honvéd Szondi SE 13/2011
2011. Sebestyén Imre Honvéd Szondi SE 14/2011
2011. Hatvany Lajos Pentele TE 15/2011
2011. Kiss Brigitta Gyöngyvirág TE 16/2011
2011. Balogh János Gyöngyvirág TE 17/2011
2011. Szabó Tibor Pentele TE 18/2011
2011. Pötör Zoltán Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 19/2011
2011. Konczné Bójás Magdolna Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 20/2011
2011. Molnár Erika Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 21/2011
2011. Pötör Boglárka Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 22/2011
2012 Molnár Éva Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 1/2012
2012 Nitti Gábor Gyöngyvirág TE 2/2012
2012 Nitti Tamás Gyöngyvirág TE 3/2012
2012 Gergő László Tibor Gyöngyvirág TE 4/2012
2012 Szanyiné Mester Hilda Gyöngyvirág TE 5/2012
2012 Józsa Lászlóné Gyöngyvirág TE 6/2012
2012 Szalók Péterné Gyöngyvirág TE 7/2012
2012 Bölcskei György Pentele TE 8/2012
2013 Kalocsai Károly Vízivárosi LSE 1/2013
2013 Nedvesi Vilma Vízivárosi LSE 2/2013
2013 Katona Tamás Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 3/2013
2013 Makovits Johanna Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 4/2013
2013 Makovits Mirtill Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 5/2013
2013 Makovitsné Kovács Klaudia Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 6/2013
2013 Szloboda Istvánné Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 7/2013
2013 Kiss Beáta Gyöngyvirág TE 8/2013
2013 Lampert József Gyöngyvirág TE 9/2013
2013 Szőke Gyula Gyöngyvirág TE 10/2013
2013 Szőke Gyula Géza Gyöngyvirág TE 11/2013
2014. Halács Mónika Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 1./2014.
2014. Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 2./2014.
2014. Jakab Erzsébet Pucúttnyúl TSE 3./2014.
2014. Kiss Csaba Gábor Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 4./2014.
2014. Molnár Zoltán Péter Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 5./2014.
2014. Czakó Károly Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 6./2014.
2014. Boda József Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 7./2014.
2014. Kiss Edit Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 8./2014.
2014. Varga Nóra Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 9./2014.
2014. Nagy Dominik Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 10./2014.
2014. Nagy Miklós Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 11./2014.
2014. Nagyné Bartus Erzsébet Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 12./2014.
2014. Vohlmann György Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 13./2014.
2015. Berta Gábor Vízivárosi LSE 1./2015.
2015. Durmitsné Baics Rózsa Vízivárosi LSE 2./2015.
2015. Györki Györgyné Gyöngyvirág TE 3./2015.
2015. Fige László Gyöngyvirág TE 4./2015.
2015. Gombos Veronika Eszter Gyöngyvirág TE 5./2015.
2015. Lengyel Jánosné Gyöngyvirág TE 6./2015.
2015. Nagypál lászló Gyöngyvirág TE 7./2015.
2015. Pristyák Péter Attila Honvéd Szondi SE 8./2015.
2015. Szegediné Fodor Ildikó Honvéd Szondi SE 9./2015.
2015. Tugyi Erzsébet Honvéd Szondi SE 10./2015.
2015. G.né Hegedűs Anikó Vízivárosi LSE 11./2015.
2016. Csörgei János Gyöngyvirág TE 1./2016.
2016. Major Beatrix Gyöngyvirág TE 2./2016.
2016. Pásztor Csaba Pentele TE 3./2016.
2016. Kiss Sarolta Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 4./2016.
2016. Kusztor Attiláné Vízivárosi LSE 5./2016.
2016. Bábel Ottó Vízivárosi LSE 6./2016.
2016. Vörös László Vízivárosi LSE 7./2016.
2017. Zseli Miklós Gyöngyvirág TE E-1/2017
2017. Rozsics Gergely Gyöngyvirág TE E-2/2017
2017. Béli Zsuzsanna Gyöngyvirág TE E-3/2017
2017. Szikesné Kovács Erika Pentele TE E-4/2017
2017. Szikes Zoltán Pentele TE E-5/2017
2017. Bakonyi Viktória Velencei-tavi Életmód Klub E-6/2017
2017. Rónai Attila Velencei-tavi Életmód Klub E-7/2017
2017. Rónai Ramóna Velencei-tavi Életmód Klub E-8/2017
2018. Császár Ferencné Gyöngyvirág TE E-1/2018
2018. Halvachs Ferenc Gyöngyvirág TE E-2/2018
2018. Halvachs Ferencné Gyöngyvirág TE E-3/2018
2018. Pócsi György Gyöngyvirág TE E-4/2018
2018. Kottler Erzsébet Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim E-5/2018
2018. Orbán Erzsébet Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim E-6/2018
2018. Sipos Kinga Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim E-7/2018
2018. Szloboda István Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim E-8/2018
2018. Hegyi Csaba Gaja-völgy Egyesület E-9/2018
2018. Veress Ildikó Gaja-völgy Egyesület E-10/2018
2018. Botos Gergely Fejér Megyei Kerékpáros SE E-11/2018
2019. Újfalusi Katalin Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-1/2019
2019. Vicainé Kiss Anna Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-2/2019
2019. Roland Dávid Vízivárosi LSE E-3/2019
2019. Tóth Zoltán Honvéd Szondi SE E-4/2019
2019. Rankl Erzsébet Csákvári T E E-5/2019
2019. Mester Zsolt Csákvári T E E-6/2019
2019. Botos Sándorné Gyöngyvirág T E E-1/2019
2019. Császár Ferencné Gyöngyvirág T E E-2/2019
2019. Frauenberger Irén Gyöngyvirág T E E-3/2019
2019. Guth Erzsébet Gyöngyvirág T E E-4/2019
2019. Ifjuné Pap Ilona Gyöngyvirág T E E-5/2019
2019. Kalmár Lászlóné Gyöngyvirág T E E-6/2019
2019. Kiss Ágnes Gyöngyvirág T E E-7/2019
2019. Kő Mária Gyöngyvirág T E E-8/2019
2019. Kunosné Tóth Beáta Gyöngyvirág T E E-9/2019
2019. Lászlóné Völgyi Etelka Gyöngyvirág T E E-10/2019
2019. Márkus József Gyöngyvirág T E E-11/2019
2019. Méhes Béláné Gyöngyvirág T E E-12/2019
2019. Mészáros Péter Gyöngyvirág T E E-13/2019
2019. Nádi Boldizsár Gyöngyvirág T E E-14/2019
2019. Schweiger Árpádné Gyöngyvirág T E E-15/2019
2019. Simon Rita Gyöngyvirág T E E-16/2019
2020. Miklós Lászlóné Vízivárosi LSE E-1/2020
2020. Hajnal Tibor Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-2/2020
2020. Rédl Gábor Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-3/2020
2020. Rédl Márk Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-4/2020
2020. Varga Lajosné Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-5/2020
2020. Csikós Magdolna Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim E-6/2020
2020. Visi Szilárd Vízivárosi LSE E-7/2020
2020. Tomacsek Tamás Pentele TE E-8/2020
2020. Dániel Márton Honvéd Szondi SE E-9/2020
2020. Dániel Mózes Honvéd Szondi SE E-10/2020
2021. Füzes Péter Csákvári TE E-1/2021
2021. Szarvas Jácint Gaja-völgy Egyesület E-2/2021
2021. Szarvas János Gaja-völgy Egyesület E-3/2021
2021. Szőke Kincső Csenge Gyöngyvigág TE E-4/2021
2021. Szőke Ajsa Rubin Gyöngyvigág TE E-5/2021
2021. Guth Erzsébet Gyöngyvigág TE E-6/2021
2021. Horváth András Gyöngyvigág TE E-7/2021
2021. Horváth Dávid Gyöngyvigág TE E-8/2021
2021. Lalák Alex Gyöngyvigág TE E-9/2021
2021. Lalák Laura Dominika Gyöngyvigág TE E-10/2021
2021. Lalák József Gyöngyvigág TE E-11/2021
2021. Szőke Bernadett Lívia Gyöngyvigág TE E-12/2021
2021. Hann András Gyöngyvigág TE E-13/2021