Arany jelvényes minősítések

Év Név Egyesület Jelvény szám
1995. Szepesi Imre Fehérvár TE 1. /1995
1995. Csordás Zsolt Petőfi DSK Csabdi 2. /1995
1995. Dietrich József Petőfi DSK Csabdi 3. /1995
1995. Orbán György Petőfi DSK Csabdi 4. /1995
1995. Thuróczy Levente Jáky ODK 5. /1995
1995. Gazdagh Péter Honvéd Szondi SE 6. /1995
1995. Márton Ildikó Jáky ODK 7. /1995
1995. Márkus Roland Jáky ODK 8. /1995
1995. Tóth József Jáky ODK 9. /1995
1995. Nyikos Imre Honvéd Szondi SE 10. /1995
1995. Kis László Honvéd Szondi SE 11. /1995
1995. Pristyák János Honvéd Szondi SE 12. /1995
1995. Koloh János Honvéd Szondi SE 13. /1995
1995. Stohl Róbert Vasvári ODK 14. /1995
1995. Bátor Ferenc Fejérmegyei Természetbarátok TE 15. /1995
1996. Zóka Dániel Fejérmegyei Természetbarátok TE 1. /1996
1996. Simon Róbert Fejérmegyei Természetbarátok TE 2. /1996
1996. Végvári Csaba Fehérvár TE 3. /1996
1996. Tóth Gábor Honvéd Szondi SE 4. /1996
1996. Zab Attila Petőfi DSK Csabdi 5. /1996
1996. Szabó Györgyi Honvéd Szondi SE 6. /1996
1996. Szabó László Fejérmegyei Természetbarátok TE 7. /1996
1997. Zab Attila Petőfi DSK Csabdi 1. /1997
1997. Csordás Tamás Petőfi DSK Csabdi 2. /1997
1997. Boros Sándor Petőfi DSK Csabdi 3. /1997
1997. Keresztesi Erzsébet Petőfi DSK Csabdi 4. /1997
1997. Mayer Róbert Petőfi DSK Csabdi 5. /1997
1997. Dr. Lovas Zoltán PMSE 6. /1997
1997. Dr. Lovas Zoltánné PMSE 7. /1997
1998. Vedrédi Péter Petőfi DSK Csabdi 1. /1998
1998. Kisvári Gyula Petőfi DSK Csabdi 2. /1998
1998. Kádár Nóra Petőfi DSK Csabdi 3. /1998
1998. Mayer Ferenc Petőfi DSK Csabdi 4. /1998
1998. Gondi Richárd Viktória DSK 5. /1998
1998. Császár József Viktória DSK 6. /1998
1998. Balázs József Petőfi DSK Csabdi 7. /1998
1998. Kádár Jenő Petőfi DSK Csabdi 8. /1998
1998. Keresztesi Bálint Petőfi DSK Csabdi 9. /1998
1998. Szarka Judit Petőfi DSK Csabdi 10. /1998
1998. Major Anna Gyöngyvirág TE 11. /1998
1998. Szarka Jánosné Petőfi DSK Csabdi 12. /1998
1998. Szarka János Petőfi DSK Csabdi 13. /1998
1998. Szemköe Ferenc PMSE 14. /1998
1999. Dindli Krisztina Viktória DSK 1. /1999
1999. Szarka Balázs Petőfi DSK Csabdi 2. /1999
1999. Papp Kata Petőfi DSK Csabdi 3. /1999
1999. Domján Adél Petőfi DSK Csabdi 4. /1999
1999. Dubicsanáz András Petőfi DSK Csabdi 5. /1999
1999. Sótér Álmos Petőfi DSK Csabdi 6. /1999
1999. Balázs Magdolna Petőfi DSK Csabdi 7. /1999
1999. Farkas Zoltán Petőfi DSK Csabdi 8. /1999
1999. Molnár Péter Petőfi DSK Csabdi 9. /1999
2000. Sajtosné Baráth Klára Gyöngyvirág TE 1. /2000
2000. Pöröntő Péter Gyöngyvirág TE 2. /2000
2000. Tatai László Gyöngyvirág TE 3. /2000
2000. Keresztesi Réka Petőfi DSK Csabdi 4. /2000
2000. Kerti András Fehérvár TE 5. /2000
2000. Tóth Zoltán Pucúttnyúl TSE 6. /2000
2000. Tugyi Erzsébet Honvéd Szondi SE 7. /2000
2001. Berta Gábor Gyöngyvirág TE 1. /2001
2001. Kerti Balázs Fehérvár TE 2. /2001
2001. Posztl Mihály Fehérvár TE 3. /2001
2001. Posztl Péter Fehérvár TE 4. /2001
2001. Nyevrikel Zsolt Vasvári ODK 5. /2001
2001. Huszárovics Nikolett Petőfi DSK Csabdi 6. /2001
2001. Huszárovics Dalma Petőfi DSK Csabdi 7. /2001
2001. Sőtér Marietta Petőfi DSK Csabdi 8. /2001
2002. Farkas Zoltán Fehérvár TE 1. /2002
2002. Börcsög László Fehérvár TE 2. /2002
2002. Szarka Balázs Petőfi DSK Csabdi 3. /2002
2002. Sipos Gábor Petőfi DSK Csabdi 4. /2002
2002. Kardos Bendegúz Viktória DSK 5. /2002
2002. Asbóth Katalin Gyöngyvirág TE 6. /2002
2003. Kiss Terézia Gyöngyvirág TE 1. /2003
2004. Börcsögné Bozsik Mária Fehérvár TE 1. /2004
2004. Posztl Adrienn Fehérvár TE 2. /2004
2004. Kalocsai Károly PVMSE 3. /2004
2004. Nedvesi Vilma PVMSE 4. /2004
2004. Csorba Anikó Pentele TE 5. /2004
2004. Jurinka Rozália Pentele TE 6. /2004
2004. Takács József Pentele TE 7. /2004
2004. Rumbold János Vizivárosi LSE 8. /2004
2004. Sápi Eszter Ilona Gyöngyvirág TE 9. /2004
2004. Kardos Dorottya Vándorló Tk 10. /2004
2005. Kerti Orsolya Fehérvár TE 1. /2005
2005. Csertő Lajosné Dunaferr 2. /2005
2005. Jurinka Dániel Pentele TE 3. /2005
2005. Csontosné Kóbor Zsuzsanna Pentele TE 4. /2005
2005. Bartos Dóra Pentele TE 5. /2005
2005. Bartos Csilla Pentele TE 6. /2005
2005. Bartos Mihály Pentele TE 7. /2005
2005. Pappné Orbán Ágnes Pentele TE 8. /2005
2005. Fridrich László Vizivárosi LSE 9. /2005
2005. Jurinka Robin Pentele TE 10. /2005
2005. Papp Gergő Pentele TE 11. /2005
2005. Veszelovszki Soma Petőfi DSK Csabdi 12. /2005
2006 Irmes István PVMSE 1 /2006
2006 Kondor Attila Vizivárosi LSE 2 /2006
2006 Bessszer Andrea Vizivárosi LSE 3 /2006
2006 Besenyei Erzsébet Vizivárosi LSE 4 /2006
2006 Besszer László Vizivárosi LSE 5 /2006
2006 Gyarmati Mária Pentele TE 6 /2006
2006 Csontos László Pentele TE 7 /2006
2007 Dénes Márk Petőfi DSK Csabdi 1/2007
2007 Paizs Pál Petőfi DSK Csabdi 2/2007
2007 Wolf Károly Pentele TE 3/2007
2007 Kondor Attiláné Vizivárosi LSE 4/2007
2007 Moharos Imre Vizivárosi LSE 5/2007
2007 Mészáros Henriett Pentele TE 6/2007
2007 Kovács János Pentelei Bakancsosok 7/2007
2008 Wágner György Gyöngyvirág TE 1/2008
2008 Józsa István Gyöngyvirág TE 2/2008
2008 Szarka Istvánné Gyöngyvirág TE 3/2008
2008 Szarka István Gyöngyvirág TE 4/2008
2008 Horváth István Gyöngyvirág TE 5/2008
2008 Varga János Pentele TE 6/2008
2008 Már Attiláné Pentele TE 7/2008
2008 Sótér Éva Petőfi DSK Csabdi 8/2008
2008 Gyuricza Ákos Petőfi DSK Csabdi 9/2008
2008 Gyuricza Máté Petőfi DSK Csabdi 10/2008
2008 Veszelovszki Janka Petőfi DSK Csabdi 11/2008
2008 Sipos Norbert Petőfi DSK Csabdi 12/2008
2008 Rumbold János Vizivárosi LSE 13/2008
2008 Németh László Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 14/2008
2008 Németh Lászlóné Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 15/2008
2008 Németh Eszter Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 16/2008
2008 Németh Gergely Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 17/2008
2009 Vancsik Sándor Pentele TE 1/2009
2009 Vancsik Sándorné Pentele TE 2/2009
2009 Rombauer Ágnes Gyöngyvirág TE 3/2009
2009 Erdőgyaraki Gábor Gyöngyvirág TE 4/2009
2009 Szederkényi Zsófia Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 5/2009
2009 Ács Balázs Gyöngyvirág TE 6/2009
2009 Bedics Éva Vizivárosi LSE 7/2009
2009 Barna Zsolt Vizivárosi LSE 8/2009
2009 Kálmán Zsuzsa Pentele TE 9/2009
2009 Markó Anita Vizivárosi LSE 10/2009
2010 Palkovics Helga Vizivárosi LSE 1/2010
2010 Palkovics Eszter Vizivárosi LSE 2/2010
2010 Bakos Andrea Ágnes Gyöngyvirág TE 3/2010
2010 Gucsekné Márkus Brigitta Gyöngyvirág TE 4/2010
2010 Tatai 2 László Gyöngyvirág TE 5/2010
2010 Horváth Katalin Gyöngyvirág TE 6/2010
2010 Kovács Dániel Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 7/2010
2010 Fucskó Katalin Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 8/2010
2010 Czimmer Éva Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 9/2010
2010 Czakó Beáta Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 10/2010
2010 Both Ilona Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 11/2010
2011 Aggteleky Éva Gyöngyvirág TE 1/2011
2011 Eberhardt Erika Gyöngyvirág TE 2/2011
2011 Palágyi József Gyöngyvirág TE 3/2011
2011 Rácz József Gyöngyvirág TE 4/2011
2011 Rácz Józsefné Gyöngyvirág TE 5/2011
2011 Schmidt Erzsébet Gyöngyvirág TE 6/2011
2011 Takács 2 István Gyöngyvirág TE 7/2011
2012 Ádám László PVMSE 1/2012
2012 Pintér József PVMSE 2/2012
2012 Kovácsné Pécsy Katalin Pentele TE 3/2012
2012 Pupp János Gyöngyvirág TE 4/2012
2012 Puppné Donner Mária Gyöngyvirág TE 5/2012
2012 Manhalter Krisztián Gyöngyvirág TE 6/2012
2012 Keresztes-Kiss Norbert PVMSE 7/2012
2012 Erdélyi László Pentele TE 8/2012
2013 Farkas Gyula Erdőjárók Klubja TE Nagyv. 1/2013
2013 Kakas Zsuzsa PVMSE 2/2013
2013 Adler János Gyöngyvirág TE 3/2013
2013. Bölcskei György Pentele TE 4./2013.
2013. Nedvesi Vilma Vízivárosi LSE 5./2013.
2013. Kalocsai Károly Vízivárosi LSE 6./2013.
2013. Kusztor Attila Vízivárosi LSE 7./2013.
2014. Molnár Éva Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 1./2014.
2014. Szőke Gyula Géza Gyöngyvirág TE 2./2014.
2014. Szőke Gyula Gyöngyvirág TE 3./2014.
2014. Lampert József Gyöngyvirág TE 4./2014.
2014. Nitti Gábor Gyöngyvirág TE 5./2014.
2014. Nitti Tamás István Gyöngyvirág TE 6./2014.
2014. Molnár Zoltán Péter Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 7./2014.
2014. Fekete György Pentele TE 8./2014.
2014. Kiss Csaba Gábor Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 9./2014.
2015. Halács Mónika Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 1./2015.
2015. Szalók Péterné Gyöngyvirág TE 2./2015.
2015. Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 3./2015.
2015. Kiss Beáta Gyöngyvirág TE 4./2015.
2016. Fige László Gyöngyvirág TE 1./2016.
2016. Varga Nóra Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2./2016.
2017. Csörgei János Gyöngyvirág TE A-1/2017
2017. Györki Györgyné Gyöngyvirág TE A-2/2017
2017. Major Beatrix Gyöngyvirág TE A-3/2017
2017. Pristyák Péter Honvéd Szondi SE A-4/2017
2017. Szegediné Fodor Ildikó Honvéd Szondi SE A-5/2017
2017. Tugyi Erzsébet Honvéd Szondi SE A-6/2017
2018. Kiss Sarolta Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim A-1/2018
2018. Konczné Bójás Magdolna Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim A-2/2018
2018. Szloboda István Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim A-3/2018
2018. Szloboda Istvánné Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim A-4/2018
2018. Bábel Ottó Vízivárosi LSE A-5/2018
2019. Kottler Erzsébet Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim A-1/2019
2019. Sipos Kinga Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim A-2/2019
2019. Roland Dávid Vízivárosi LSE A-3/2019
2019. Hegyi Csaba Gaja-völgy Egyesület A-4/2019
2020. Császár Ferencné Gyöngyvirág TE A-1/2020
2020. Halvachs Ferenc Gyöngyvirág TE A-2/2020
2020. Halvachs Ferencné Gyöngyvirág TE A-3/2020
2020. Kalmár Lászlóné Gyöngyvirág TE A-4/2020
2020. Kő Mária Gyöngyvirág TE A-5/2020
2020. Pócsi György Gyöngyvirág TE A-6/2020
2020. Rozsics Gergely Gyöngyvirág TE A-7/2020
2020. Simon Rita Gyöngyvirág TE A-8/2020
2020. Tábori Zoltán Gyöngyvirág TE A-9/2020
2020. Tábori Zoltánné Gyöngyvirág TE A-10/2020
2020. Zseli Miklós Gyöngyvirág TE A-11/2020
2020. Frankerberger Irén Gyöngyvirág TE A-12/2020
2020. Méhes Béláné Gyöngyvirág TE A-13/2020
2020. Orbán Erzsébet Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim A-14/2020
2020. Vohlmann György Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim A-15/2020
2020. Vicainé Kiss Anna Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim A-16/2020
2020. Dornyi Gergely Csákvári Természetjáró Egyesület A-17/2020
2021. Schweiger Árpádné Gyöngyvirág TE A-1/2021
2021. Márkus József Gyöngyvirág TE A-2/2021
2021. Ifjuné Pap Ilona Gyöngyvirág TE A-3/2021