Érkezett Név Egyesület Jelvény szám
1997 Vincze Attiláné H. Auróra SE 1900
1997 Hauberné Pálfi Krisztina H. Auróra SE 1901
1997 Hauber Ernő H. Auróra SE 1902
1998 Zsurek József Fekete Bárány TE, Pécs 1903
1998 Szalisznyó Ferenc Abonyi Természetbarátok 1904
1999 Papp Zsolt Tj. Fiatalok Szövetsége 1905
1999 Pilló József Nyíregygházi Vasvári ODK 1906
1999 Sinka Krisztina Nyíregygházi Vasvári ODK 1907
1999 Bányai Lajos Bakony TE 1908
1999 Katanics Sándorné Bakony TE 1909
1999 Kiss Zoltán Bakony TE 1910
1999 Kiss Zoltánné Bakony TE 1911
1999 Mészáros Éva Bakony TE 1912
1999 Németh Ferencné Bakony TE 1913
1999 Simon Ágoston Bakony TE 1914
1999 Simon Ágostonné Bakony TE 1915
1999 Szabó Irén Bakony TE 1916
1999 dr. Wentergen Erzsébet Bakony TE 1917
2000 Berta Gábor Gyöngyvirág TE 1918
2000 Németh Ferenc MATÁV SE, Pécs 1919
2000 Gida Tibor Dráva Természetbarát SE 1920
2000 Balla Tamás Dráva Természetbarát SE 1921
2000 Gida Erzsébet Dráva Természetbarát SE 1922
2000 Jancsi Attila Dráva Természetbarát SE 1923
2000 Romvári Tibor Dráva Természetbarát SE 1924
2000 Balla László Dráva Természetbarát SE 1925
2000 Garbai Gábor Bánki Donát ODK 1926
2000 Káldi Géza Bánki Donát ODK 1927
2000 Vass Koppány Mecseki Kóborlók, Pécs 1928
2000 Szabó Sándor Mecseki Kóborlók, Pécs 1929
2000 Lakatosné Novotny Sarolta Mecseki Kóborlók, Pécs 1930
2001 Varga Jánosné DVTK 1931
2001 Meskó Jánosné DVTK 1932
2001 Berta Bernáthné NVSC, Miskolc 1933
2001 Várdai Lajosné Lokomotív TE 1934
2001 Árvai István Lokomotív TE 1935
2001 Várdai Lajos Lokomotív TE 1936
2001 Lengyel Zoltán Nyírtelek 1937
2001 Csányi Mária Gyopár 1938
2001 Berzi Zoltán Bánki Donát ODK 1939
2001 Nagy Csaba Bakony TE 1940
2001 Szilágyi László Építők TB SE 1941
2001 Szilágyi Lászlóné Építők TB SE 1942
2002 Szonntag Ákos   1943
2002 Koncsek Jánosné Vasas Természetbarát SC 1944
2002 Koncsek János Vasas Természetbarát SC 1945
2002 Vég Miklós Vulkán TSE 1946
2002 Benoist Erzsébet Vulkán TSE 1947
2002 Vég Miklós Vulkán TSE 1948
2002 Benoist Erzsébet Vulkán TSE 1949
2002 Hudoba Ilona Gyöngyvirág TE 1950
2002 Erdei Gitta Gyöngyvirág TE 1951
2002 Csató László Gyöngyvirág TE 1952
2002 Bertalan Tibor Gyöngyvirág TE 1953
2002 Nagy Irén Gyöngyvirág TE 1954
2002 Beri Tamás Türr ODK Pápa 1955
2002 Gyenge Edit Türr ODK Pápa 1956
2002 Helt Gyuláné Türr ODK Pápa 1957
2002 Sági Melinda Türr ODK Pápa 1958
2002 Szabó Lilla Türr ODK Pápa 1959
2002 Szabóné Bakos Katalin Türr ODK Pápa 1960
2002 Csiba Péter Petőfi ODK Pápa 1961
2002 Helt Gyula Petőfi ODK Pápa 1962
2002 Helt Tamás Petőfi ODK Pápa 1963
2002 dr. Helt Zoltán Petőfi ODK Pápa 1964
2002 Kasza Zsolt Petőfi ODK Pápa 1965
2002 dr. Heltné Polonkai Valéria Petőfi ODK Pápa 1966
2002 Marton Péter Petőfi ODK Pápa 1967
2002 Németh Péter Petőfi ODK Pápa 1968
2002 Pulay Zoltán Petőfi ODK Pápa 1969
2002 Sperai Renáta Petőfi ODK Pápa 1970
2002 Ünnep András Petőfi ODK Pápa 1971
2002 Ünnep Gergely Petőfi ODK Pápa 1972
2002 Vida Márton Petőfi ODK Pápa 1973
2002 Árvai István Lokomotív TE 1974
2002 Várdai Enikő Lokomotív TE 1975
2002 Várdai Lajosné Lokomotív TE 1976
2002 Babina László Fonyódi gimn. DSK 1977
2002 Káplár Károly Építők TB SE 1978
2002 Sebestyén Istvánné Építők TB SE 1979
2002 Sebestyén Anita Építők TB SE 1980
2002 Sebestyén István Mátyás Építők TB SE 1981
2002 Sebestyén István Építők TB SE 1982
2002 Omász Katalin Építők TB SE 1983
2002 Omász István Építők TB SE 1984
2002 Omász Istvánné Építők TB SE 1985
2002 Szántóné Egri Éva Építők TB SE 1986
2002 Szántó Hajnalka Építők TB SE 1987
2002 Szántó Éva Építők TB SE 1988
2002 Kálmánné Mekota Zsuzsanna Építők TB SE 1989
2002 Kálmán Zsolt Építők TB SE 1990
2002 Kálmán Barbara Építők TB SE 1991
2002 Hanák Gyöngyi Építők TB SE 1992
2002 Koczab Balázs Építők TB SE 1993
2002 Szlopák Adrienn Építők TB SE 1994
2002 Koczabné Blahó Csilla Építők TB SE 1995
2002 Borsné Szlopák Júlianna Építők TB SE 1996
2003 Horváth János BKV Zöldsport 1997
2003 Várhelyi Mária Zrínyi Bakancsosok Tárnoki Szakosztálya 1998
2003 Várhelyi Miklós Zrínyi Bakancsosok Tárnoki Szakosztálya 1999
2003 Sebestyén István IBUSZ TE 2000
2003 Molnár Istvánné Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2001
2003 Bágyi Józsefné Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2002
2003 Kovács Lászlóné Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2003
2003 Horváth Lászlóné Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2004
2003 Horváth M Gyuláné Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2005
2003 Lovas György Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2006
2003 Habán Katalin Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2007
2003 Tóth Konrád Vasas SC Természetbarát szakosztálya 2008
2003 Zelei Tamás BKV Előre SC 2009
2003 Sajtosné Barárth Klára Gyöngyvirág TE 2010
2003 Rumbold János Vizivárosi LSE 2011
2003 Csernus L. Gábor Nagykanizsai Postás SE 2012
2004 Nagy András Ajkai Kórház SE 2013
2004 Szilágyi Zoltán Várpalotai TSZ 2014
2004 Wittner Antal Vértesi Erőmű SE 2015
2004 Harasta Jánosné Vértesi Erőmű SE 2016
2004 Irmes István PVMSE 2017
2004 Németh László Vizivárosi LSE 2018
2004 Csató László Vizivárosi LSE 2019
2004 Rumbold János Vizivárosi LSE 2020
2004 Bükiné Törő Ágnes Tatays Ténfergők 2021
2004 Józsa Győző Vizivárosi LSE 2022
2004 Kálmán József Vizivárosi LSE 2023
2004 Berta Gábor Vizivárosi LSE 2024
2004 Kalocsai Gábor Vizivárosi LSE 2025
2004 Nedvesi Vilma Vizivárosi LSE 2026
2004 Király Istvánné Vizivárosi LSE 2027
2004 Riegler Jánosné Vizivárosi LSE 2028
2004 Kondor Attila Vizivárosi LSE 2029
2004 Kondor Attiláné Vizivárosi LSE 2030
2004 Németh Lászlóné Vizivárosi LSE 2031
2004 Kondor Attila Vizivárosi LSE 2032
2004 Kondor Attiláné Vizivárosi LSE 2033
2004 Tóth Péter Magyar Kerékpáros Túrázók Szövetsége 2034
2004 Nyevrikel Zsolt Vasvári ODK 2035
2004 Rumbold János Vizivárosi LSE 2036
2004 Bódai Miklós Petőfi ODK Pápa 2037
2004 Csiba Péter Petőfi ODK Pápa 2038
2004 György Balázs Petőfi ODK Pápa 2039
2004 Hegedűs Mátyás József Petőfi ODK Pápa 2040
2004 Helt Gyula Petőfi ODK Pápa 2041
2004 Helt Tamás Petőfi ODK Pápa 2042
2004 dr Helt Zoltán Petőfi ODK Pápa 2043
2004 Horváth Tamás Petőfi ODK Pápa 2044
2004 Kardos Enikő Petőfi ODK Pápa 2045
2004 Kemény Béla Petőfi ODK Pápa 2046
2004 Mozgai Zsolt Petőfi ODK Pápa 2047
2004 Schrauf Roland Petőfi ODK Pápa 2048
2004 Sperai Renáta Petőfi ODK Pápa 2049
2004 Eppel András Türr ODK Pápa 2050
2004 Gyenge Edit Türr ODK Pápa 2051
2004 Helt Gyuláné Türr ODK Pápa 2052
2004 Szabó Ágnes Türr ODK Pápa 2053
2004 Szabó Lilla Türr ODK Pápa 2054
2004 Szabóné Bakos Katalin Türr ODK Pápa 2055
2004 Völfinger Barbara Türr ODK Pápa 2056
2004 Szautner Márta Türr ODK Pápa 2057
2004 Kiss László Honvéd Ezüst Nyíl Pápa 2058
2005 Barcsa Valéria BKV Előre SC 2059
2005 Filkey Klára Vizivárosi LSE 2060
2005 Durmitsné Baics Rózsa Vizivárosi LSE 2061
2005 Veszeli Pálné Vizivárosi LSE 2062
2005 Wébel Lászlóné Vizivárosi LSE 2063
2005 Wébel Fruzsina Vizivárosi LSE 2064
2005 Szabó Ferencné Vizivárosi LSE 2065
2005 Hum Judit Dunaújváros Papír SK 2066
2005 Babus Béla Dunaújváros Papír SK 2067
2005 Barcsa Valéria BKV Előre SC 2068
2005 Fülöp Tibor - 2069
2005 Pajtli Gábor Bánki Donát ODK 2070
2005 Pajtli Sándor Bánki Donát ODK 2071
2005 Pajtliné Kerti Mária Bánki Donát ODK 2072
2005 Rumbold János 5x Vizivárosi LSE 2073
2005 Besenyei Erzsébet Vizivárosi LSE 2074
2005 Gombos István - 2075
2005 Jávor Györgyné Vértesi Erőmű SE 2076
2005 Rumbold János 6x Vizivárosi LSE 2077
2005 Csorba Anikó Pentele TE 2078
2005 Takács József Pentele TE 2079
2005 Gyarmati Mária Pentele TE 2080
2005 Jurinka Dániel Pentele TE 2081
2005 Jurinka Rozália Pentele TE 2082
2005 Jurinka Robin Pentele TE 2083
2005 Papp Gergő Pentele TE 2084
2005 Pappné Orbán Ágnes Pentele TE 2085
2005 Bachstädt János Bánki Donát TE 2086
2005 Bachstädtné Németh Éva Bánki Donát TE 2087
2005 Bachstädt Ildikó Bánki Donát TE 2088
2005 Csontosné Kóbor Zsuzsanna Pentele TE 2089
2005 Csontos László Pentele TE 2090
2005 Törzsök Imréné KKSKSZE Kincsesbánya 2091
2006 ifj. Pajtli Sándor Bánki Donát ODK 2092
2006 Moharos Imre Vizivárosi LSE 2093
2006 Rumbold János Vizivárosi LSE 2094
2006 Besenyei Erzsébet Vizivárosi LSE 2095
2006 Kalocsai Károly Vizivárosi LSE 2096
2006 Nedvesi Vilma Vizivárosi LSE 2097
2006 Varga Erika   2098
2006 Ódor Tibor   2099
2006 Kondor Attilané Vizivárosi LSE 2100
2006 Kondor Attila Vizivárosi LSE 2101
2006 Tóth Péter MKTSZ 2102
2006 Lampert Gábor   2103
2006 Lampert Attila   2104
2006 Tarnai Melian   2105
2006 Harányi Zoltán   2106
2006 Rácz Róbert   2107
2006 Tarnai Hanna   2108
2006 Tarnai Ferenc   2109
2006 Füvessy Lajos Postás Matáv SE 2110
2006 Petőné Dömötör Zsuzsa Talpalók TE Lepsény 2111
2006 Kelemen László Természetjáró Fiatalok Szövetsége 2112
2007 Zöldfalvi Zsófia Talpalók TE Lepsény 2113
2007 Teveli Imréné Talpalók TE Lepsény 2114
2007 Nagyné Lestár Ágnes Talpalók TE Lepsény 2115
2007 Nagy Attila Talpalók TE Lepsény 2116
2007 Kátainé Varga Zita Talpalók TE Lepsény 2117
2007 Kátai Zita Talpalók TE Lepsény 2118
2007 Kátai Kinga Talpalók TE Lepsény 2119
2007 Kátai Dorina Talpalók TE Lepsény 2120
2007 Osváth Miklósné Talpalók TE Lepsény 2121
2007 Adovics Istvánné Talpalók TE Lepsény 2122
2007 Hencz Attila Talpalók TE Lepsény 2123
2007 Mekota Istvánné Talpalók TE Lepsény 2124
2007 Borka Zsolt Talpalók TE Lepsény 2125
2007 Teveli Zsolt Talpalók TE Lepsény 2126
2007 Teveli Tímea Talpalók TE Lepsény 2127
2007 Hencz Ildikó Talpalók TE Lepsény 2128
2007 Zsiga Pálné Talpalók TE Lepsény 2129
2007 Osváth Péter Talpalók TE Lepsény 2130
2007 Rácz Amália Talpalók TE Lepsény 2131
2007 Erdélyi Amália Talpalók TE Lepsény 2132
2007 Csuba Erzsébet Bánki Donát TE 2133
2007 Káldi Géza Bánki Donát TE 2134
2007 Fazekas Károly Bp. XI ker TB 2135
2007 Rácz Erzsébet Bp. XI ker TB 2136
2007 Bodnár Józsefné Bp. XI ker TB 2137
2007 Knapp József   2138
2007 Debreczeni Dávid Talpalók TE Lepsény 2139
2007 Horváth Zsuzsanna Talpalók TE Lepsény 2140
2007 Horváthné Kátai Piroska Talpalók TE Lepsény 2141
2007 Osváth Kata Talpalók TE Lepsény 2142
2007 Hentz József Talpalók TE Lepsény 2143
2007 Hentz Józsefné Talpalók TE Lepsény 2144
2007 Novák Lilla Talpalók TE Lepsény 2145
2007 Novák László Talpalók TE Lepsény 2146
2007 Novákné Szántó Éva Talpalók TE Lepsény 2147
2007 Almási Sándor Gördögök Kpáros SE Szolnok 2148
2007 Utasi János Teljesítmény Túrázók Bpest 2149
2007 Csörgő Zoltán Érd 2150
2007 Polgár Zoltán Vecsés 2151
2007 Kuzmann Eszter BTSSZ Benke Rezső Szo. 2152
2007 Perényi Péter BTSSZ Benke Rezső Szo. 2153
2007 Ács Balázs Gyöngyvirág TE 2154
2008 Rombauer Ágnes Gyöngyvirág TE 2155
2008 Hofmann Ákos Pentele TE 2156
2008 Rumbold János Vizivárosi LSE 2157
2008 Wittmer Antal Vértesi Erőmű SE 2158
2008 Hohmann József Törekvés SE Budapest 2159
2008 Szabó László Gördögök Kpáros SE Szolnok 2160
2008 Moharos Imre Vizivárosi LSE 2161
2008 Barna Zsolt Vizivárosi LSE 2162
2008 Kovács Beáta Vasas PITE 2163
2008 Pető Sándor Vasas PITE 2164
2008 Sali Gábor Természetjáró Fiatalok Szövetsége 2165
2008 Béli László Rába TE 2166
2008 Fehér Mária Kaposvári Meteor TTE 2167
2008 Borsos András Kaposvári Meteor TTE 2168
2008 Orbán Imre Magyarországi Kárpát Egyesület 2169
2008 Tolner Tibor - 2170
2008 Harasta Jánosné Vértesi Erőmű SE 2171
2008 Harasta Renáta Vértesi Erőmű SE 2172
2008 Balogh János Vértesi Erőmű SE 2173
2008 Barna Zsolt Vizivárosi LSE 2174
2008 Németh László Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2175
2008 Németh Eszter Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2176
2008 Németh Gergely Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2177
2008 Németh Lászlóné Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2178
2008 Czimmer Éva Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2179
2009 Dr. Jamrik Viktória Gyöngyvirág TE 2180
2009 Jakab Erzsébet Pucut Nyúl SE Pázmánd 2181
2009 Kovács Barnabás Pucut Nyúl SE Pázmánd 2182
2009 Illavszky István Bp-i Meteor TTE 2183
2009 Dorcsák Árpád Alba Regia SE 2184
2009 Dorcsák Árpádné Alba Regia SE 2185
2009 Both Ilona Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2186
2009 Szederkényi Zsófia Nagyvenyim Erdőjárók Klubja 2187
2009 Kalocsai Károly Vértes Meteor és Vizivárosi LSE 2188
2009 Nedvesi Vilma Vértes Meteor és Vizivárosi LSE 2189
2009 Németh Anita Cserhát Baráti Társaság 2190
2009 Balogh László Cserhát Baráti Társaság 2191
2009 Varga János Pentele TE 2192
2009 Megyery Gábor Tamás Petőfi Sándor Gimn. T.SZ. Budapest 2193
2010 Nyakas Gábor Teljesítménytúrázók Társasága 2194
2010 Hegykúti Istvánné Vértesi Erőmű SE 2195
2010 Földi Tamás Vízivárosi LSE 2196
2010 Garbai Gábor Bánki Donát TE Ajka 2197
2010 Vratnik Judit Bánki Donát TE Ajka 2198
2010 Bachstädt János Bánki Donát TE Ajka 2199
2010 Czakó Beáta Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2200
2010 Szabó Dóra Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2201
2010 Fucskó Katalin Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2202
2010 Kovács Dániel Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2203
2011 Dr. Révész Ádám ELTE SE Természetjáró Szako. 2204
2011 Lampert József Gyöngyvirág TE 2205
2011 Sali Gábor Budakeszi 2206
2011 Wittmer Antal Vértesi Erőmű SE 2207
2011 Lencsés Zsuzsanna TTT Asbóth isk. 2208
2011 Bognár Zsolt TTT Asbóth isk. 2209
2011 Takács 2 István Gyöngyvirág TE 2210
2011 Takács 2 Istvánné Gyöngyvirág TE 2211
2011 Szabó Tibor Pentele TE 2212
2011 Tischner Ágnes Pentele TE 2213
2012 Somogyi Ildikó Enyingi VSE 2214
2012 Kovács Krisztián István Vulkán TSE Tatabánya 2215
2012 Kovács Doren Bítia Vulkán TSE Tatabánya 2216
2012 Sztraka Annamária Budapest 2217
2013 Szegedi Bálint Budapest 2218
2013 Szederkényi Zsófia Erdőjárók Klubja TE Nagyvenyim 2219
2013 Major Kálmán Bánki Donát TE Ajka 2220
2013 Bachstädt Ildikó Bánki Donát TE Ajka 2221
2013 Bachstädtné Németh Éva Bánki Donát TE Ajka 2222
2013 Tóth Péter Békásmegyeri Vándor Ker.Klub 2223
2013 Vilisics Magdolna Békásmegyeri Vándor Ker.Klub 2224
2013. Kornai László Tatabányai Volán 2225
2013. Papp László Hegyek Vándorai TE 2226
2013. Papp Lászlóné Hegyek Vándorai TE 2227
2013. Berta Gábor Vízivárosi LSE 2228
2013. Berta Gábor Vízivárosi LSE 2229
2013. Berta Gábor Vízivárosi LSE 2230
2014. Liedermajer Károly Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2231
2014. Liedermajer László Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2232
2014. Máté Eszter Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2233
2014. Máté Anna Gabriella Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2234
2014. Rostási-Szabó Álmos Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2235
2014. Rostási-Szabó Nóra Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2236
2014. Rostási-Szabó Emma Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2237
2014. Brakszátor Alexa Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2238
2014. Táncos Soma Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2239
2014. Berze János Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2240
2014. Molnár Bianka Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2241
2014. Katonka Zsombor Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2242
2014. Tardy Zsófia Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2243
2014. Crisztóf Róbert Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2244
2014. Török Balázs Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2245
2014. Sáriné Rádi Zsuzsa Vízivárosi LSE Talentum Tj kör 2246
2014. Kozma Éva SZKTE 2247
2014. Kovács István SZKTE 2248
2014. Cziczer István Finnország, Helsinki 2249
2014. Bachstadt János Bánki Donát TE Ajka 2250
2014. Maller Károly Tatabányai Volán SE 2251
2014. Tátrai Sándor Szeged, Zólyomi u. 4/a. 2252
2015. Dunaújvárosi - 2253
2015. Fige László Gyöngyvirág TE 2254
2015. Szalai István Gyöngyvirág TE 2255
2015. Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 2256
2015. Takács Tibor Ajka Bánki D. TE 2257
2016. Tomacsek Tamás Pentele TE 2258
2016. Varga Béláné VASAS SC 2259
2016. Werthmüller Ferencné VASAS SC 2260
2016. Tomanek Nándorné VASAS SC 2261
2016. Habán Katalin VASAS SC 2262
2016. Dr. Gyöngyösi Ferencné VASAS SC 2263
2016. Kaposi Ilona VASAS SC 2264
2016. Bagyi Józsefné VASAS SC 2265
2016. Tanczikó Jánosné VASAS SC 2266
2016. Vajna Enikő VASAS SC 2267
2017. Dani László VASAS SC 2268
2017. Dani Lászlóné VASAS SC 2269
2017. Faragó Ida VASAS SC 2270
2017. Járosi Károly VASAS SC 2271
2017. Járosi Károlyné VASAS SC 2272
2017. Dr. Laborczai Lászlóné VASAS SC 2273
2017. Lux György VASAS SC 2274
2017. Szabó Dezsőné VASAS SC 2275
2017. Szirt Leventéné VASAS SC 2276
2017. Béli László Rába TE 2277
2017. Nagy Éva Építők TSE Veszprém 2278
2017. Nagy Roland dr. Építők TSE Veszprém 2279
2018. Szilágyi Balázs Zöldpont Életmód Klub Kaposvár 2280
2018. Szemkeő Ferenc Vértes Meteor 2281
2018. Szőke Gyula Gyöngyvirág TE 2282
2018. Szőke Gyula Géza Gyöngyvirág TE 2283
2018. Szőke Gyula Gyöngyvirág TE 2284
2018. Szőke Gyula Géza Gyöngyvirág TE 2285
2018. Sólyom Dezső - 2286
2018. Tratnyek Ilona BTSZ Gyopár 2287
2019. Franczia Krisztina - 2288
2019. Horsa Zoltán Zöldsport Egyesület 2289
2019. Beleznai Zsuzsanna Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim 2290
2019. Orbán Erzsébet Erdőjárók Túraegyesület Nagyvenyim 2291
2020. Szemkeő Ferenc Vértes Meteor SE 2292
2020. Dr. Fekete Miklós Dél-Zselic 2293
2020. Dr. Marosvölgyi-Szőke Luca Dél-Zselic 2294
2021. Kovács Krisztina Alba Volán SC 2295
2021. Liszka Antal Naplás TE; Alba Volán SC 2296
2021. Nagy Rea Szilvia - 2297